Bounce with Becca

Play now

OUTFIT7 VİDEO POLİTİKASI

Bu Video Politikası’nda kullanıldığı şekliyle, "Outfit7", “biz” ya da “bizim” ifadeleri, 1st Floor Sackville House, 143-149 Fenchurch Street, EC3M 6BN, Londra, Birleşik Krallık adresinde kayıtlı bulunan ve iş ve fatura adresi Agiou Georgiou, 4607 Pissouri, Kıbrıs olan Outfit7 Limited adlı şirkete ve onun tüm bağlı ortaklıklarına işaret etmektedir.

Bu Video Politikası, Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'nin («EULA») her türlü bilgi işlem cihazında (sınırlama olmaksızın mobil cihaz dahil olmak üzere) çalışabilen tüm "Outfit7" markalı yazılım uygulamalarının (“Uygulama/lar”) kullanımını düzenleyen bir parçasıdır ve atıf yoluyla ona dahil olur ve sizin Uygulamaları ve/veya https://outfit7.com, https://talkingtomandfriends.com web-sitelerini ve bunların yerini alabilecek ya da bizim tarafımızdan yayınlanan ve bu Video Politikası'na bağlantı veren web-siteleri listesine eklenebilecek olan tüm diğer web sitesi ve/veya URL'leri (“Web sitesi/Web siteleri”) kullanımınızda geçerlidir. Dahası bu Video Politikası, burada aksine belirtilmiş herhangi bir hüküm olsa bile, Sosyal Medya Hesaplarında (including but not limited to Facebook, Twitter, Instagram and Pinterest) ve YouTube kanallarında yayınlanan tüm OUTFIT7 video içeriğinin kullanımını da düzenler.

EULA'yı kabul ederek ve/veya yukarıda tanımlandığı gibi Uygulamaları, Web Sitelerini, Sosyal Medya Hesaplarını veya YouTube kanallarını kullanarak, bu Video Politikası'nın hükümlerini kabul ettiğinizi ve bu hükümlere bağlı kalmayı istediğinizi beyan etmiş olursunuz. Uygulamalarımızı, video görsellerimizi, kayıtlarımızı, müziklerimizi, seslerimizi, konuşmalarımızı veya Outfit7'den başka herhangi bir varlığı (“Outfit7 İçeriği”) kullanarak, aşağıdaki sınırlamalar ve kurallara tabi olmak üzere videolar ("Video(lar)") oluşturma izniniz vardır:

 • TİCARİ OLMAYAN KULLANIM. Kullanıcılardan Videolarınızı görüntüleme ve bunlara erişme karşılığında herhangi bir ücret almanız yasaktır. Outfit7'den önceden yazılı onay almadığınız sürece, Videolarınızı herhangi bir türde ödeme karşılığında satmanız veya lisanslamanız da yasaktır. Outfit7, Outfit7 İçeriğine yer veren Videolar üzerinde paraya dönüştürme talebinde bulunma hakkını saklı tutar. Outfit7'nin, Outfit7 İçeriğine yer veren Videolarda bir paraya dönüştürme talebinde bulunmadığı ölçüde, reklam kullanarak Kullanıcı İçeriğinizi paraya çevirebilirsiniz. Bu durumda, böylesi bir reklamın uygulanabilir tüm yasalarla, kurallarla, düzenlemelerle ve geliştirici politikalarıyla uyumlu olmasını temin etmekten sadece siz sorumlusunuzdur.
 • SINIRLI KULLANIM. Videolarınızda Outfit7 İçeriğinin sadece sınırlı bir kullanımına izin verilmektedir. Outfit7 İçeriğinden alınan ve Videonuza dahil edilen sürekli ve kesilmemiş her bir parça, 10 saniyeyi geçmemelidir. Burada aksine belirtilmiş bir hüküm olsa bile, yukarıda bahsi geçen kısıtlama, bu sözleşmede aşağıda tanımlandığı şekliyle orijinal Outfit7 uygulamalarından oyun oynanışını gösteren Videolar için geçerli değildir.
 • KOPYALAMAMA. Bu Video Politikası, Outfit7 İçeriği üzerinde yapılan yaratıcı küçük değişiklikler içeren Videolara yöneliktir, dolayısıyla Outfit7 varlıklarının basit biçimde çoğaltılması bu Video Politikasına uygun değildir ve Outfit7, Outfit7 İçeriğini sadece kopyalayan tüm videoları kaldırma veya paraya çevirme (tamamen veya kısmen) hakkını saklı tutar.
 • UYGUNSUZ OLMAMA. Outfit7, aile odaklı bir şirkettir, bu yüzden çıplaklığa, açık cinsel içeriğe, şiddet veya rahatsız edici görüntü içeren içeriğe, nefret uyandıran, zararlı veya tehlikeli içeriğe, saldırgan içeriğe, markaya zarar veren içeriğe veya Outfit7 ve/veya ürünleri, çalışanları ve temsilcileri hakkında gerçek olmayan, aldatıcı, aşağılayıcı, sansasyonel veya karalayıcı ifadelerde bulunan diğer tüm uygunsuz içeriklere yer veren Videolar oluşturmanız ve paylaşmanız yasaktır.
 • SADECE ORİJİNAL OYUNLAR. Hakiki Outfit7 uygulamalarından oyunların oynanışını gösteren videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza izin verilir. Outfit7 İçeriğini kullanan pek çok düzmece çevrim içi uygulamanın bulunduğunu ve Outfit7'nin, Outfit7'nin telif haklı materyalini ihlal eden böylesi tüm Videoların koşulsuz olarak kaldırılmasını talep edeceğini aklınızda bulundurun.
 • HİLE VEYA HACK YAPMAMA. Outfit7 uygulamalarında hile yapmayı veya bu uygulamaları hacklemeyi anlatan Videolar oluşturmanıza, bunları paylaşmanıza ve tanıtmanıza izin verilmez.
 • DEĞİŞİKLİKLER YAPMAMA. Outfit7'nin Uygulama oynanışlarının kayıtları, ekranda göründüğü gibi doğru, değiştirilmemiş bir görüntü yansıtmalıdır; izin verilmeyen değişiklikler, yönlendirme veya en-boy oranı değişikliklerini ve renk filtrelemeyi içermekle birlikte, bunlarla sınırlı değildir.
 • BUNUN BİR HAYRAN ÜRETİMİ OLDUĞUNUN AÇIKÇA BELİRTİLMESİ. Outfit7'nin Videonuzun oluşturucusu veya sponsoru olduğu izlenimini uyandırarak veya izleyicilerin bu Videonun Outfit7'nin resmi bir yayını olduğunu anlamasına yol açacak herhangi bir biçimde Videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza izin verilmez.
 • YARATICI SAHİPLİĞE SAYGI DUYULMASI. Üçüncü kişilerden önceden yazılı izin almadıkça veya böylesi bir üçüncü kişiden uygun lisansı satın almadıkça, Outfit7 İçeriğinin yanı sıra üçüncü kişilere ait hiçbir yaratıcı materyali kullanmayın. Outfit7, böylesi üçüncü kişilerden kaynaklanan hiçbir telif hakkı talebinden sorumlu değildir.
 • ÇEVRİM DIŞI İNDİRME YOK. Herhangi bir resmi Outfit7 Videosunu herhangi bir çevrim içi platformdan (YouTube, Youku, Vimeo, VKontakte, Facebook Live dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) indirmenize ve bu videoların basit kopyalarını başka bir çevrim içi platformda yaymanıza, bu Videolardan türetilmiş bir çalışma yapmanıza ve/veya bu videoları çevrim dışı indirmek üzere kullanıma sunmanıza izin verilmez.
 • CANLI AKIŞ YOK. Outfit7 İçeriğine yer veren videolarınız hiçbir koşul altında önceden yazılı rızamız olmaksızın herhangi bir dağıtım platformunda bir canlı akış etkinliği olarak oynatılamaz.
 • YANILTICI VERİ KULLANMAMA. Yayınlanan Videolarda (başlıklar, açıklamalar, etiketler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Outfit7'nin ticari markalarını içeren yanıltıcı ve/veya ilgisiz meta veri kullanamazsınız.

KÜÇÜK RESİMLER. Outfit7'nin orijinal YouTube küçük resimlerinde kullanılan motifleri kopyalamanıza ve/veya küçük resimler için Outfit7'nin resmi promosyon/sosyal medya grafiklerini kullanmanıza izin verilmez.

Outfit7, takdir yetkisi sadece kendinde olacak biçimde hangi Videoların yukarıda değinilen sınırlama ve kurallara uygun olduğunu belirleme hakkını saklı tutar. Bu Video Politikası'na uyulmaması, Outfit7'nin Videonuzu hiçbir bildirim ve size karşı yükümlülük olmaksızın kaldırmak üzere işlem yapmasıyla sonuçlanabilir.

VİDEO POLİTİKAMIZDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Video Politikamızda yapılan değişiklikler için lütfen https://outfit7.com/video-policy/ adresini düzenli olarak kontrol edin. Outfit7, bu Video Politikasını istediği zaman ve herhangi bir nedenden ötürü değiştirme hakkını saklı tutar.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bir sorunuz olması durumunda, bizimle https://outfit7.com/contact/ adresi aracılığıyla iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

OUTFIT7 Video Politikası, v1.2, son gücelleme Eylül 2019